fbpx

Старая версия сайта

Питання - відповідь

Якщо ми ще не відповіли на ваше запитання, зателефонуйте нам за телефоном +38 097 365-63-19 

 • У вас на сайті вказані приблизні розцінки за роботи. Як мені дізнатися, скільки буде коштувати конкретно моя дипломна робота?

  Вартість кожної окремо взятої роботи може змінюватися в залежності від терміновості, обсягів і специфічних вимог, що пред'являються замовником. Нажаль, оптимального рішення до сих пір не знайдено, так як більшість робіт індивідуальні. Дізнатися точну вартість роботи ви можете заповнивши форму замовлення у нас на сайті. Відправка заявки не накладає на Вас зобов'язань до оплати замовлення, ми просто повідомимо Вам вартість роботи. І якщо ціна Вас влаштує, - ми продовжимо співпрацю.

 • На якомусь сайті я бачив вартість контрольних і курсових робіт дешевше. Чому?

  Наскільки нам відомо, не всі компанії пишуть роботи самі, а продають готові під виглядом індивідуально-написаних. У такому випадку, якщо знадобляться доопрацювання, Вам доведеться або доплачувати, або виконувати їх самостійно. Ми ж - виняток, пишемо тільки самі, і даємо гарантію унікальності роботи. Конкурентів ми не боїмося, тому що надаємо послуги за якістю на порядок вище інших. Всіх охопити ми не зможемо в будь-якому випадку, але ті, кому потрібна якість, звертаються саме до нас. Нехай навіть наші ціни не нижче цін деяких конкурентів, але, якщо замовнику потрібна якість, в першу чергу, він, як правило, звертається до нас.

 • Хто виконує роботи?

  Виконавці учбових робіт в Інформаційному центрі Дипломастер - це практикуючі фахівці. Всі завдання виконуються фахівцями «вузького профілю». Це означає, що зробивши замовлення роботи, наприклад, з психології, Ви можете бути впевнені у високому рівні її виконання, так як написанням Вашої роботи буде займатися автор, який отримав одну або кілька вищих освіт за спеціальністю «Психологія». Виконання нашими фахівцями замовлень відповідно до профільної освіти допомагає їм на високому рівні виконувати практичну частину Ваших завдань.

  При заповненні форми замовлення вас просять вказати Ваш навчальний заклад, курс та інші дані про місце навчання. Це необхідно для того, що б оцінити ступінь складності виконуваного завдання, врахувати специфіку навчального закладу при виборі напрямку того чи іншого дослідження.

 • В іншій фірмі за виконання мого завдання запропонували ціну істотно вище, ніж у вас. Чи не говорить це про низьку якість ваших послуг?

  Не говорить. Встановлювати прийнятну для студентів цінову політику ми можемо завдяки таким факторам, як відсутність витрат на рекламу (реклама в метро і google - коштують недешево), відсутність великої мережі офісів (що дозволяє істотно економити на оренді, зарплаті співробітникам і інших витрат). Відповідно й собівартість наданих нами послуг нижче, ніж у інших компаній. У той же час, Інформаційний центр «Дипломастер» здійснює свою діяльність офіційно і несе юридичну відповідальність, а наші співробітники дуже ретельно стежать за якістю послуг, що надаються, так як основна наша реклама - це Ваші рекомендації своїм друзям.

 • Чи виконуєте ви доопрацювання за вимогами викладача?

  Так. Всі доопрацювання ми виконуємо абсолютно безкоштовно, за винятком таких випадків: у Вас змінилася тема роботи, затверджений План; кардинально змінилися вимоги до роботи; спочатку не були вказані всі вимоги, в тому числі вимоги до оформлення (за замовчуванням оформлюємо за ДСТУ, проте й тут можливі нюанси, найбільш поширений серед яких - різне оформлення посилань і списку використаних джерел); доопрацювання, пов'язані зі зміною обсягу роботи.
  Ми супроводжуємо роботи до захисту (приблизна дата захисту вказується замовником при оформленні замовлення). Якщо замовник не вказав дату захисту - дипломна робота супроводжується безкоштовно протягом 30 днів з моменту виконання, інші типи робіт - два тижні. За попередньою домовленістю гарантійний термін може бути змінений.

 • В який мінімальний термін ви зможете виконати роботу?

  Термін від 1 дня в залежності від складності та вимог до роботи. Ми чітко дотримуємося термінів виконання Вашої роботи, який обговорюється з Вашим менеджером при оформленні замовлення. Також слід зауважити, що ми приступаємо до виконання замовлення тільки після отримання передоплати від Вас. Тому якщо терміни виконання мінімальні, не затягуйте з внесенням передоплати.

Будемо раді відповісти на Ваше запитання: