fbpx

Старая версия сайта

ЗВІТ З ПРАКТИКИ
НА ЗАМОВЛЕННЯ

Хороший звіт з практики - основа для написання вашої дипломної. З радістю допоможемо вам у написанні якісної роботи!

 • Повна відповідність вимогам
 • Перевірка на Антиплагіат
 • Безкоштовні доопрацювання і виправлення
 • Допомога з щоденником практики і характеристикою студента

Звіт з практики в Києві

 • Вартість: від 650 грн
 • Термін виконання: 10 - 14 днів
 • Термінове виконання: від 1 дня
 • Антиплагіат в Etxt від 35%
 • Доопрацювання безкоштовно

Звіт з практики в ІЦ Дипломастер - швидко і доступно

Практика студентів є невід'ємною складовою частиною процесу підготовки фахівців у вищих навчальних закладах, а її метою є формування у них, на базі отриманих у ВУЗі знань, професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних ринкових і виробничих умовах.

Залежно від конкретної спеціальності або спеціалізації студентів практика може бути:

 • учбова,
 • технологічна,
 • експлуатаційна,
 • конструкторська,
 • педагогічна,
 • економічна,
 • науково-дослідна
 • та інші види практики.

Належним чином оформлений звіт з практики є завершальним етапом і одночасно підтвердженням проходження практики.

В середньому кожен фахівець, якому ми довіряємо написання звіту з практики, виконує від 10 до 20 звітів за рік по своїй спеціальності. У нас відмічений постійний потік студентів, яким ми допомагаємо в навчанні і величезна база унікальних напрацювань. У підсумку ви економите свій час і отримуєте якісну роботу, яка виконується майстрами своєї справи.

Якщо вам необхідна допомога в написанні звіту по практиці, ви можете доручити його виконання нашим фахівцям.

Для отримання попередньої вартості звіту заповніть форму замовлення.

Курсовая работа - это...

 • Курсовая работа демонстрирует умение студентом ставить цель, выделять задачи, формулировать проблемы и находить способы их решения. А приобретенные в ходе создания курсовой работы умения и навыки излагать свои мысли, окажутся полезными и в будущем - при написании более сложных работ - дипломной или диссертации.
 • Курсовая работа - это осмысленный научный труд, подтверждающий серьезное отношение студента к исследуемому в работе вопросу, с указанием собственной точки зрения на решаемую проблему.

Структура звіту з практики

Написати грамотний звіт - це тільки половина роботи. Для успішної перевірки і захисту його потрібно правильно структурувати. Для цього бажано взяти у викладача або в бібліотеці зразок написання звіту з практики конкретно для вашого навчального закладу.

Звіт з практики, як правило, має таку структуру:

 • титульна сторінка;
 • щоденник;
 • рецензія керівника практики від підприємства (організації);
 • текст звіту з виконаними завданнями;
 • додатки.

Оптимальний обсяг звіту 35-40 сторінок друкованого тексту, виконаного на одній стороні окремих пронумерованих аркушів паперу. Щоденник практики заповнюється студентом самостійно, якщо інше не обумовлено при замовленні.

Важливо!

Ми не ставимо печатки підприємств (організацій) - місць проходження практики!

У яких випадках може знадобитися допомога в написанні звіту з практики

Отже, ви отримали достатньо знань і хочете проявити себе найкращим чином на практиці? Нові знайомства та безцінний досвід роботи на підприємстві (в організації). Але чи так все насправді?

Найчастіше студентів на практиці ніхто не чекає і вже точно не бажає ділитися досвідом. Замість цього вас просто відправлять додому або доручать виконання непотрібної монотонної роботи. Де ж добути необхідні знання для складання звіту з практики?

Буває й інша крайність. За 3-4 роки навчання ви зрозуміли, що майбутня професія вам не підходить. Давно працюєте не за фахом, і не хочете проходити практику технолога, інженера, або будь-яку іншу, не пов'язану з вашою теперішньою роботою. В такому випадку кращий варіант - замовити звіт по практиці в Інформаційному центрі Дипломастер.

Якщо у вас не вистачає часу, матеріалів для складання звіту або ви не знаєте, як його оформити - не варто впадати у відчай. Ми допоможемо якісно і швидко написати звіт по практиці будь-якої складності з різних дисциплін.

Ми маємо великий досвід написання звітів з практики на замовлення, тому гарантуємо якість і високу швидкість роботи.

Profile details

 • Speciality Cardiologist
 • Degree Ph.D M.D. of Medicine
 • Address Birmingham B18 6NF
 • Phone +45 567 567 789
 • Email example@example.com
 • Categories Categories

Schedule

 • Mon-Fri 08:00-18:00
 • Saturday 09:00-15:00
 • Friday 11:00-12:00

Ваші питання

 • Мені потрібен підпис керівника та печатка підприємства, ви можете це зробити?

  Ми не ставимо печатку і не надаємо місць проходження практики. Але ми можемо якісно виконати звіт по вашому підприємству (організації) на підставі наданих вами даних, або підібрати дані самостійно з урахуванням специфіки діяльності вашого підприємства.

 • Чи можу я замовити звіт по практиці і дипломну роботу?

  Так, звіт з переддипломної практики багато в чому дублює практичну частину диплома, тому при замовленні звіту з практики і дипломної роботи ми надамо вам відмінну знижку.

 • Ви доопрацюєте звіт з практики в разі потреби?

  Так, внесення правок по зауваженнях наукового керівника входить у вартість кожної замовленої у нас роботи. Зауваження в рамках початкового завдання допрацьовуються безкоштовно. У разі зміни вимог (наприклад, зміна підприємства, плану) після виконання роботи, ми можемо попросити доплату. Детальніше в розділі Гарантії.

 • Мені потрібно написати роботу на мою підприємству, але у мене немає по ньому даних. Ви мені зможете допомогти?

  Так, ми можемо підібрати звітність і дані з іншого аналогічного підприємства, написати правдоподібну інформацію про діяльність, яку зазвичай жодне реально діюче підприємство не розголошує.

Як оформити замовлення

Даний розділ допоможе Вам правильно оформити заявку на необхідну роботу і ознайомить з умовами виконання та оплати замовлення:

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ РОБОТИ ЗАРАЗ

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах! Дізнавайтеся про акції і знижки на роботи першими!

Форма замовлення

За допомогою даної форми Ви можете оперативно дізнатися вартість та оформити замовлення на виконання роботи.


Будь ласка, оберіть тип роботи

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод


Будь ласка, напишіть, як до Вас звертатися

Будь-ласка, введіть вашу електронну пошту

Невірне значення

Будь ласка, підтвердіть згоду з умовами співпраці

Неверный ввод


Також Ви можете дізнатися вартість / замовити роботу, написавши нам в месенджер:

alt           alt           insta-telegram 
Viber  WhatsApp  Telegram 

10 переваг співпраці з нами:

Чому студенти вже понад 10 років обирають Дипломастер

Почему нужно обратиться к нам?

ИЦ Дипломастер является одним из ведущих информационно-аналитических центров Украины в сфере оказания образовательных услуг студентам всех учебных заведений Украины и ближнего зарубежья.

Среди наших постоянных заказчиков - студенты КНЕУ, ун-та им. Т.Г.Шевченко, КНТЕУ, КПИ, НПУ им. М.Драгоманова, НАУ, МАУП и др. Вы можете заказать дипломную работу по всем экономическим дисциплинам (международная экономика, менеджмент, маркетинг, финансы, банки, бух.учет и др.), праву, психологии и педагогике, языкам и другим дисциплинам.

Основной стратегией нашего развития выбрана ориентация на качество. Она является нашим конкурентным преимуществом и позволяет клиентам получить следующие выгоды от сотрудничества с нами:

✅ Высокий профессионализм

Каждый наш исполнитель, которому мы доверяем написания дипломной (курсовой) работы, уже написал более 20 дипломных (курсовых) работ по своей специальности;

 • Индивидуальный подход

для нас не существует границ в плане тематических и непосредственно технических требований к выполнению заказа – каждая дипломная на заказ, курсовая или контрольная работа, каждый реферат на заказ  - индивидуальны и отвечают четким требованиям клиента;

1

Високий професіоналізм

Кожен наш виконавець, якому ми довіряємо написання дипломної (курсової) роботи, вже написав більше 20 дипломних (курсових) робіт зі своєї спеціальності.
2

Індивідуальний підхід

для нас не існує кордонів в плані тематичних і безпосередньо технічних вимог до виконання замовлення - кожна дипломна на замовлення, курсова або контрольна робота, кожен реферат на замовлення - індивідуальні і відповідають чітким вимогам клієнта.
3

Виконання замовлення в строк

у тому числі, при виконанні термінових замовлень (до 3 днів).
4

Антиплагіат

кожна робота проходить перевірку на Антиплагіат в найбільш відомій програмі перевірки Etxt (Antiplagiarism.net), або інший програмі, погодженій із замовником.
5

Безкоштовні доопрацювання і виправлення

У вартість роботи включено безкоштовні доопрацювання за зауваженнями і рекомендаціями наукового керівника, що відповідають початковим вимогам і узгодженому плану (докладніше в розділі Гарантії).
6

Задоволеність клієнта результатом

Ми постійно контролюємо якість виконуваних завдань, тому із задоволенням приймаємо від клієнтів коментарі та побажання з приводу наших робіт.
7

Всі предмети

Ми виконуємо більшість робіт, а тому всі завдання можна замовити в одному місці.
8

Дотримання обумовленої конфіденційності

Будь-яка інформація про замовника є конфіденційною.
9

Понад 10 років роботи

Інформаційний центр Дипломастер здійснює свою діяльність офіційно і несе юридичну відповідальність, а наші співробітники дуже суворо стежать за якістю послуг, що надаються, так як основна наша реклама - це Ваші рекомендації своїм друзям.
10

Більш 10798 виконаних робіт

І це не просто слова. Ексклюзивні реферати, курсові, дипломи, доповіді та есе, створені нашими фахівцями, можна придбати в нашій Базі готових робіт. Всі роботи, представлені в базі, вже були перевірені і високо оцінені, тому ми гарантуємо відмінну якість.

Дякуємо за ваші відгуки!

Понад 70% клієнтів звертаються до нас за рекомендацією друзів і знайомих, які вже встигли оцінити якість виконаних нами робіт. Дякуємо, що звертаєтесь і рекомендуєте нас своїм друзям! 

Ваші відгуки - найвища нагорода для нас!

Всі відгуки на нашій сторінці Instagram @diplomaster.com.ua

Дякуємо за ваші відгуки!

Понад 70% клієнтів звертаються до нас за рекомендацією друзів і знайомих, які вже встигли оцінити якість виконаних нами робіт. Дякуємо, що звертаєтесь і рекомендуєте нас своїм друзям! 

Ваші відгуки - найвища нагорода для нас!

Всі відгуки на нашій сторінці Instagram @diplomaster.com.ua

Зв'язатись по Viber

Ви завжди можете звернутися до нас по допомогу в написанні студентської роботи. Надсилайте завдання.
Дізнатись вартість