fbpx

Старая версия сайта

РОЗВ’ЯЗОК ЗАДАЧ
НА ЗАМОВЛЕННЯ

Швидке і якісне вирішення завдань з будь-якої дисципліни.

 • Детальний опис ходу рішення
 • Доступні ціни
 • Всі предмети
 • Термінове виконання від 1 дня

Замовити розв'язання задач в Києві

 • Вартість: від 15 грн за задачу
 • Термін виконання: 4 - 7 днів
 • Термінове виконання: від 1 дня
 • Гарантійний супровід: безкоштовно

Вирішуємо задачі з більшості дисциплін

Рішення задач вимагає чіткого розуміння дисциплни, умов завдання, кінцевого результату і правильного алгоритму виконання. Щоб бути впевненими у своїх силах і гарантувати вам вирішення будь-яких, навіть дуже складних, завдань, ми зібрали команду справжніх професіоналів. І це не амбіційна заява з метою залучити більше клієнтів. У фахівців ІЦ "Дипломастер" позаду роки успішної роботи, нами охоплені майже всі університетські дисципліни, серед яких:

 • Статистика
 • Економіка
 • Фінанси
 • Фізика
 • Математика
 • Хімія
 • Теорія ймовірності
 • Логіка
 • Метрологія
 • Бухгалтерський облік
 • Юриспруденція
 • Інші дисципліни

Розв'язок задач - ціни

Тип роботи Ціна Термін виконання
(роб.днів)
Задачі (економічні дисципліни, право) Від 35 грн 4-7 днів
Задачі (фізика, хімия, біология) Від 20 грн 4-7 днів
Завдання з вищої математики, теорії ймовірності Від 15 грн 4-7 днів
Задачі з математичного програмування, економетрії Від 50 грн 4-7 днів

У таблиці представлені орієнтовні ціни на завдання з основних дисциплін. Дізнатись точну вартість роботи ви можете заповнивши форму замовлення у нас на сайті.

Замовлення вирішення задач в ІЦ "Дипломастер"

При виконанні завдань з математики, фізики, хімії, статистики, економіки, і інших дисциплін, ви отримаєте повне розгорнуте рішення з використанням формул і графічного матеріалу, а при виконанні завдань по юриспруденції, бухгалтерському обліку - повну відповідь з посиланнями на чинне законодавство і спеціалізовану літературу.

Термінове замовлення

У наших виконавців є графік виконання замовлень, виходячи з якого вони визначають можливість виконання того чи іншого завдання. Тому обов'язково вкажіть, на коли вам потрібне рішення, і якщо робота потрібна в максимально стислі терміни, вкажіть це.

Скористайтеся формою замовлення, щоб дізнатися точну вартість вирішення задач, або надішліть ваше завдання на Вайбер +380973656319.

Дізнатись вартість розв'язку задач зараз>

Дипломная работа - это...

 • Дипломная работа является квалификационной научной работой, которая выполняется студентом самостоятельно под руководством научного руководителя.
 • Дипломная работа должна быть результатом законченного научного исследования, иметь внутреннее единство и свидетельствовать о том, что автор владеет современными методами научных исследований и способен самостоятельно решать научные задачи теоретического и практического направления.
 • Выполнение и защита дипломной наряду с составлением государственного экзамена является завершающим этапом обучения в высшем учебном заведении, формой государственной аттестации выпускников.

Ваші питання

 • Чи виконуєте ви задачі онлайн?

  Ні, нажаль, онлайн на іспиті або заліку не виконуємо. А також не заходимо в особистий кабінет студента на сайті ВНЗ для вирішення задач. Але ми можемо підготувати для вас рішення заздалегідь, якщо у вас є перелік завдань. Мінімальний термін виконання 1 доба з моменту внесення передоплати та повідомлення.

 • Я зможу розібратися в вирішену прикладі?

  Ми виконуємо задачі для здачі викладачеві максимально докладно і відповідно до загальноприйнятих стандартів виконання, і ви зможете розібратися в завданні за наявності базових знань з досліджуваної дисципліни.

 • У вас є знижки при оптових замовленнях?

  При виконанні однотипних завдань, що відрізняються різними числовими значеннями відповідно до варіанту або при замовленні декількох робіт, ми зробимо вам хорошу знижку. Звертайтесь!

Як оформити замовлення

Даний розділ допоможе Вам правильно оформити заявку на необхідну роботу і ознайомить з умовами виконання та оплати замовлення:

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ РОБОТИ ЗАРАЗ

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах! Дізнавайтесь про акції і знижки на роботи першими!

Форма замовлення

За допомогою даної форми Ви можете оперативно дізнатися вартість та оформити замовлення на виконання роботи.


Будь ласка, оберіть тип роботи

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод


Будь ласка, напишіть, як до Вас звертатися

Будь-ласка, введіть вашу електронну пошту

Невірне значення

Будь ласка, підтвердіть згоду з умовами співпраці

Неверный ввод


Також Ви можете дізнатися вартість / замовити роботу, написавши нам в месенджер:

alt           alt           insta-telegram 
Viber  WhatsApp  Telegram 

10 переваг співпраці з нами:

Чому студенти вже понад 10 років обирають Дипломастер

Почему нужно обратиться к нам?

ИЦ Дипломастер является одним из ведущих информационно-аналитических центров Украины в сфере оказания образовательных услуг студентам всех учебных заведений Украины и ближнего зарубежья.

Среди наших постоянных заказчиков - студенты КНЕУ, ун-та им. Т.Г.Шевченко, КНТЕУ, КПИ, НПУ им. М.Драгоманова, НАУ, МАУП и др. Вы можете заказать дипломную работу по всем экономическим дисциплинам (международная экономика, менеджмент, маркетинг, финансы, банки, бух.учет и др.), праву, психологии и педагогике, языкам и другим дисциплинам.

Основной стратегией нашего развития выбрана ориентация на качество. Она является нашим конкурентным преимуществом и позволяет клиентам получить следующие выгоды от сотрудничества с нами:

✅ Высокий профессионализм

Каждый наш исполнитель, которому мы доверяем написания дипломной (курсовой) работы, уже написал более 20 дипломных (курсовых) работ по своей специальности;

 • Индивидуальный подход

для нас не существует границ в плане тематических и непосредственно технических требований к выполнению заказа – каждая дипломная на заказ, курсовая или контрольная работа, каждый реферат на заказ  - индивидуальны и отвечают четким требованиям клиента;

1

Високий професіоналізм

Кожен наш виконавець, якому ми довіряємо написання дипломної (курсової) роботи, вже написав більше 20 дипломних (курсових) робіт зі своєї спеціальності.
2

Індивідуальний підхід

для нас не існує кордонів в плані тематичних і безпосередньо технічних вимог до виконання замовлення - кожна дипломна на замовлення, курсова або контрольна робота, кожен реферат на замовлення - індивідуальні і відповідають чітким вимогам клієнта.
3

Виконання замовлення в строк

у тому числі, при виконанні термінових замовлень (до 3 днів).
4

Антиплагіат

кожна робота проходить перевірку на Антиплагіат в найбільш відомій програмі перевірки Etxt (Antiplagiarism.net), або інший програмі, погодженій із замовником.
5

Безкоштовні доопрацювання і виправлення

У вартість роботи включено безкоштовні доопрацювання за зауваженнями і рекомендаціями наукового керівника, що відповідають початковим вимогам і узгодженому плану (докладніше в розділі Гарантії).
6

Задоволеність клієнта результатом

Ми постійно контролюємо якість виконуваних завдань, тому із задоволенням приймаємо від клієнтів коментарі та побажання з приводу наших робіт.
7

Всі предмети

Ми виконуємо більшість робіт, а тому всі завдання можна замовити в одному місці.
8

Дотримання обумовленої конфіденційності

Будь-яка інформація про замовника є конфіденційною.
9

Понад 10 років роботи

Інформаційний центр Дипломастер здійснює свою діяльність офіційно і несе юридичну відповідальність, а наші співробітники дуже суворо стежать за якістю послуг, що надаються, так як основна наша реклама - це Ваші рекомендації своїм друзям.
10

Більш 10798 виконаних робіт

І це не просто слова. Ексклюзивні реферати, курсові, дипломи, доповіді та есе, створені нашими фахівцями, можна придбати в нашій Базі готових робіт. Всі роботи, представлені в базі, вже були перевірені і високо оцінені, тому ми гарантуємо відмінну якість.

Дякуємо за ваші відгуки!

Понад 70% клієнтів звертаються до нас за рекомендацією друзів і знайомих, які вже встигли оцінити якість виконаних нами робіт. Дякуємо, що звертаєтесь і рекомендуєте нас своїм друзям! 

Ваші відгуки - найвища нагорода для нас!

Всі відгуки на нашій сторінці Instagram @diplomaster.com.ua

Дякуємо за ваші відгуки!

Понад 70% клієнтів звертаються до нас за рекомендацією друзів і знайомих, які вже встигли оцінити якість виконаних нами робіт. Дякуємо, що звертаєтесь і рекомендуєте нас своїм друзям! 

Ваші відгуки - найвища нагорода для нас!

Всі відгуки на нашій сторінці Instagram @diplomaster.com.ua

Зв'язатись по Viber

Ви завжди можете звернутися до нас по допомогу в написанні студентської роботи. Надсилайте завдання.
Дізнатись вартість