fbpx

Старая версия сайта

РЕФЕРАТИ НА ЗАМОВЛЕННЯ
В КИЄВІ

Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, то замовте допомогу в написанні реферату у професіоналів.

 • Всі дисципліни
 • Доступні ціни
 • Термінове виконання від 1 дня
 • Якісне оформлення відповідно до ДСТУ чи ваших вимог

Замовити реферат в Києві

 • Вартість: від 250 грн
 • Термін виконання: 4 - 7 днів
 • Термінове виконання: від 1 дня

Написання реферату

Реферат є обов'язковою складовою самостійної роботи студента. Метою підготовки реферату є набуття навичок самостійного опрацювання літературних джерел, критичного аналізу прочитаного матеріалу, формулювання висновків.

Дуже часто написання реферату на замовлення є початком співпраці клієнта з ІЦ Дипломастер. Тому навіть до такого незначного в порівнянні з дипломом завдання ми підходимо грунтовно. Ми дорожимо вашою довірою і будемо раді бачити вас в числі наших постійних замовників.

Думаєте, написати реферат - просто? Якщо порівнювати з курсовою чи дипломною роботою, то дійсно, це одне з найменш складних завдань, з яким може впоратися будь-який студент. При цьому рефератів може бути кілька - з кожної дисципліни. Але є одна важлива причина, чому "замовлення реферату" - одна з найбільш частих причин звернення в ІЦ Дипломастер. Це недолік часу на написання не настільки складних, але необхідних в навчальному процесі робіт. Адже багато студентів одночасно працюють і вчаться, набувають досвіду і знань в інших більш важливих для них сферах діяльності, у деяких вже є сім'ї.

У таких випадках дійсно іноді краще не доводити себе до крайнощів, а довірити написання реферату фахівцям, яким під силу виконати реферат швидко, якісно і з урахуванням всіх вимог.

Вимоги до реферату на замовлення

Орієнтовний обсяг реферату 8-15 сторінок формату А4, в рідкісних випадках до 20. При написанні реферату на замовлення ми дотримуємося обсягу і вимог, що пред'являються замовником.

Реферат з будь-якої тематики має наступну структуру:

 • Зміст
 • Вступ
 • Основна частина тексту (від 2 до 5 пунктів)
 • Висновки
 • Список літератури (від 4 до 10 джерел)
 • Додатки (в рідкісних випадках).

Особливістю реферату та його відмінністю від інших видів самостійної роботи студентів є те, що реферат, як правило, оцінюється викладачем з першої подачі і поверненню не підлягає. Тому навіть до такої, на перший погляд, незначної справи як виконання реферату на замовлення, наші фахівці ставляться з усією серйозністю. Адже отримана оцінка буде впливати на підсумковий бал по предмету, а також ставлення викладача до вас.

Замовте допомогу в написанні реферату у нас - отримайте якість і надійність в мінімальні терміни за доступною ціною!

Як замовити реферат

Щоб купити реферат на замовлення, заповніть спеціальну форму на сайті, де вкажіть предмет, тему, кількість сторінок, надішліть методичні рекомендації, якщо такі є, і побажання викладача.

Якщо завдань декілька, для економії часу, можете надіслати всі дисципліни, теми і вимоги в одному листі на електронну пошту zakaz@diplomaster.com.ua.

Якщо ви оформили замовлення в робочий час, то, як правило, протягом 2-3 годин ваш реферат буде оцінений. При нестандартних темах або оптовому замовленні на оцінку може знадобитись до 24-48 годин.

Термінове замовлення реферату

Потрібен реферат терміново? Повідомте нам про це, і ми постараємося оцінити його якомога швидше. Мінімальний термін виконання термінового замовлення - одна доба.

Після внесення передоплати ми приступимо до написання. 

Підсумком співпраці є написана в зазначені терміни робота, яка відповідає всім початковим вимогам замовника.

Щоб дізнатися вартість роботи, Вам потрібно просто заповнити форму замовлення.

Ваші питання

 • У мене немає теми, чи можу я замовити реферат?

  При замовленні реферату бувають випадки, що тема не визначена. Найчастіше викладач дає вам конкретну тему, а іноді пропонує обрати з великого переліку, або залишає за вами повну свободу вибору в рамках програми досліджуваного курсу. У разі, якщо тема реферату не визначена, повідомте нам вашу дисципліну, вимоги, і ми допоможемо вам з вибором.

 • Чи виконуєте аспірантські реферати на замовлення?

  Так, якщо вам потрібен саме аспірантський реферат, обов'язково повідомте нас про це. Аспірантський реферат є самостійною письмовою роботою, виконанням якої займається вже дипломований фахівець в процесі підготовки до вступних іспитів в аспірантуру. За своєю структурою і складністю написання, вимоги до нього порівнянні з вимогами до курсової роботи на старших курсах. Відповідно вартість вище.

 • Який розмір передоплати?

  Ми приступаємо до написання роботи після внесення передоплати 50%.
  Ви можете оплатити відразу 100%, щоб заощадити свій час, в цьому випадку ви отримаєте повну версію роботи одразу після її виконання.
  При термінових і надстрокових замовленнях оплата проводиться попередньо в розмірі 100% на момент замовлення роботи.

Як оформити замовлення

Даний розділ допоможе Вам правильно оформити заявку на необхідну роботу і ознайомить з умовами виконання та оплати замовлення:

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ РОБОТИ ЗАРАЗ

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах! Дізнавайтеся про акції і знижки на роботи першими!

Форма замовлення

За допомогою даної форми Ви можете оперативно дізнатися вартість та оформити замовлення на виконання роботи.


Будь ласка, оберіть тип роботи

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод


Будь ласка, напишіть, як до Вас звертатися

Будь-ласка, введіть вашу електронну пошту

Невірне значення

Будь ласка, підтвердіть згоду з умовами співпраці

Неверный ввод


Також Ви можете дізнатися вартість / замовити роботу, написавши нам в месенджер:

alt           alt           insta-telegram 
Viber  WhatsApp  Telegram 

10 переваг співпраці з нами:

Чому студенти вже понад 10 років обирають Дипломастер

Почему нужно обратиться к нам?

ИЦ Дипломастер является одним из ведущих информационно-аналитических центров Украины в сфере оказания образовательных услуг студентам всех учебных заведений Украины и ближнего зарубежья.

Среди наших постоянных заказчиков - студенты КНЕУ, ун-та им. Т.Г.Шевченко, КНТЕУ, КПИ, НПУ им. М.Драгоманова, НАУ, МАУП и др. Вы можете заказать дипломную работу по всем экономическим дисциплинам (международная экономика, менеджмент, маркетинг, финансы, банки, бух.учет и др.), праву, психологии и педагогике, языкам и другим дисциплинам.

Основной стратегией нашего развития выбрана ориентация на качество. Она является нашим конкурентным преимуществом и позволяет клиентам получить следующие выгоды от сотрудничества с нами:

✅ Высокий профессионализм

Каждый наш исполнитель, которому мы доверяем написания дипломной (курсовой) работы, уже написал более 20 дипломных (курсовых) работ по своей специальности;

 • Индивидуальный подход

для нас не существует границ в плане тематических и непосредственно технических требований к выполнению заказа – каждая дипломная на заказ, курсовая или контрольная работа, каждый реферат на заказ  - индивидуальны и отвечают четким требованиям клиента;

1

Високий професіоналізм

Кожен наш виконавець, якому ми довіряємо написання дипломної (курсової) роботи, вже написав більше 20 дипломних (курсових) робіт зі своєї спеціальності.
2

Індивідуальний підхід

для нас не існує кордонів в плані тематичних і безпосередньо технічних вимог до виконання замовлення - кожна дипломна на замовлення, курсова або контрольна робота, кожен реферат на замовлення - індивідуальні і відповідають чітким вимогам клієнта.
3

Виконання замовлення в строк

у тому числі, при виконанні термінових замовлень (до 3 днів).
4

Антиплагіат

кожна робота проходить перевірку на Антиплагіат в найбільш відомій програмі перевірки Etxt (Antiplagiarism.net), або інший програмі, погодженій із замовником.
5

Безкоштовні доопрацювання і виправлення

У вартість роботи включено безкоштовні доопрацювання за зауваженнями і рекомендаціями наукового керівника, що відповідають початковим вимогам і узгодженому плану (докладніше в розділі Гарантії).
6

Задоволеність клієнта результатом

Ми постійно контролюємо якість виконуваних завдань, тому із задоволенням приймаємо від клієнтів коментарі та побажання з приводу наших робіт.
7

Всі предмети

Ми виконуємо більшість робіт, а тому всі завдання можна замовити в одному місці.
8

Дотримання обумовленої конфіденційності

Будь-яка інформація про замовника є конфіденційною.
9

Понад 10 років роботи

Інформаційний центр Дипломастер здійснює свою діяльність офіційно і несе юридичну відповідальність, а наші співробітники дуже суворо стежать за якістю послуг, що надаються, так як основна наша реклама - це Ваші рекомендації своїм друзям.
10

Більш 10798 виконаних робіт

І це не просто слова. Ексклюзивні реферати, курсові, дипломи, доповіді та есе, створені нашими фахівцями, можна придбати в нашій Базі готових робіт. Всі роботи, представлені в базі, вже були перевірені і високо оцінені, тому ми гарантуємо відмінну якість.

Дякуємо за ваші відгуки!

Понад 70% клієнтів звертаються до нас за рекомендацією друзів і знайомих, які вже встигли оцінити якість виконаних нами робіт. Дякуємо, що звертаєтесь і рекомендуєте нас своїм друзям! 

Ваші відгуки - найвища нагорода для нас!

Всі відгуки на нашій сторінці Instagram @diplomaster.com.ua

Дякуємо за ваші відгуки!

Понад 70% клієнтів звертаються до нас за рекомендацією друзів і знайомих, які вже встигли оцінити якість виконаних нами робіт. Дякуємо, що звертаєтесь і рекомендуєте нас своїм друзям! 

Ваші відгуки - найвища нагорода для нас!

Всі відгуки на нашій сторінці Instagram @diplomaster.com.ua

Зв'язатись по Viber

Ви завжди можете звернутися до нас по допомогу в написанні студентської роботи. Надсилайте завдання.
Дізнатись вартість