fbpx

Старая версія сайту

КУРСОВА РОБОТА
НА ЗАМОВЛЕННЯ

Потрібно написати курсову роботу в Києві? Наші кращі виконавці завжди раді Вам допомогти!

 • Гарантія якості
 • Перевірка на Антиплагіат
 • Терміни від 1 дня (але краще звертатись заздалегідь!)
 • Безкоштовні доопрацювання і виправлення
 • Всі дисципліни

Курсові роботы у Києві

 • Вартість: від 600 грн
 • Термін виконання: 8 - 12 днів
 • Термінове виконання: від 1 дня
 • Антиплагіат в Etxt від 35%
 • Доопрацювання безкоштовно

Замовити курсову роботу

Замовляючи курсову роботу в Інформаційному центрі Diplomaster, ви можете бути впевнені, що ваша курсова робота буде відповідати вимогам вашого ВНЗ і побажанням вашого наукового керівника. Ви отримаєте авторську роботу, виконану з використанням тільки сучасних і достовірних джерел, адекватних темі та рівню вашої курсової роботи. Навіть працюючи в режимі - "терміново", ми не допускаємо плагіату.

Виконання курсових робіт на замовлення, мабуть, найчастіша причина звернення студентів в ІЦ Дипломастер.

Ми виконуємо курсові на замовлення будь-якого рівня складності:

 • Для першокурсників курсова робота зазвичай носить теоретичний характер і нагадує розгорнутий оглядовий реферат-доповідь.
 • З кожним новим навчальним роком вимоги до курсової ускладнюються, додається практичне дослідження.

І якщо вам необхідна допомога в написанні курсової, ви можете доручити виконання курсової роботи нашим фахівцям. Це позбавить вас необхідності підбору та аналізу значної кількості літературних джерел і дозволить отримати необхідні знання і готову до захисту працю з мінімальними витратами часу і сил.

Курсовая работа - это...

 • Курсовая работа демонстрирует умение студентом ставить цель, выделять задачи, формулировать проблемы и находить способы их решения. А приобретенные в ходе создания курсовой работы умения и навыки излагать свои мысли, окажутся полезными и в будущем - при написании более сложных работ - дипломной или диссертации.
 • Курсовая работа - это осмысленный научный труд, подтверждающий серьезное отношение студента к исследуемому в работе вопросу, с указанием собственной точки зрения на решаемую проблему.

Написання курсової роботи на замовлення

Процес написання Вашої курсової роботи на замовлення включає в себе наступні етапи:

 1. Ознайомлення з темою і вимогами до роботи;
 2. Підбір і первинне ознайомлення з літературою за обраною темою;
 3. Складання плану курсової (від 1 до 3 днів при стандартному терміні виконання, і кілька годин - при терміновому замовленні);
 4. Детальне вивчення підібраної літератури, наукових статей, законодавчих актів та інших документів;
 5. Обробка інформації, її систематизація та написання курсової роботи;
 6. Здача курсової роботи на перевірку (проводиться Вами самостійно);
 7. Доопрацювання за вимогами наукового керівника;
 8. Захист курсової роботи (проводиться Вами самостійно).

Ми приступаємо до написання курсової тільки після узгодження Плану з Вами. Якщо у вас вже є план, обов'язково прикладіть його.

Увага

При оформленні замовлення на виконання курсової роботи вказуйте якомога точніші вимоги, якщо є методичка, затверджений план, наявність практичної частини або інші матеріали, які можна прикласти до курсової роботи - обов'язково додайте їх. Дана інформація потрібна насамперед для того, щоб виконана курсова робота максимально відповідала вимогам вашого ВНЗ. Всі доопрацювання, що відповідають початковим вимогам при оформленні замовлення і узгодженому із замовником Плану, виконуються безкоштовно.

Курсові роботи на замовлення супроводжуються до захисту

Курсові роботи, виконані працівниками ІЦ Дипломастер, супроводжуються до захисту (приблизна дата захисту вказується замовником при оформленні замовлення). Якщо замовник не вказав дату захисту - робота супроводжується безкоштовно протягом 14 днів з моменту виконання, після чого всі доопрацювання виконуються за окрему плату або замовником самостійно.

Якщо у Вас немає вільного часу або бажання виконувати курсову роботу самостійно, або, в силу некомпетентності, Ви переживаєте за гідне виконання курсової роботи, наші виконавці завжди раді Вам допомогти. Щоб зробити замовлення Вам потрібно просто заповнити форму замовлення.

Ваші питання

 • Мені потрібно написати роботу на моєму підприємству, але у мене немає по ньому даних. Ви мені зможете допомогти?

  Так, ми можемо підібрати звітність і дані з іншого аналогічного підприємства, написати правдоподібну інформацію про діяльність, яку зазвичай жодне реально діюче підприємство не розголошує.

 • Ви можете передавати мені написане по розділах?

  Так як термін виконання невеликий, курсова робота, на відміну від диплому, пишеться вся відразу. Якщо вам потрібне виконання по розділах, повідомте нас про це перед внесенням передоплати для узгодження термінів поетапного виконання курсової.

 • Чи виконуєте ви курсові на замовлення для іноземних ВНЗ?

  Так, при оформленні замовлення курсової для іноземного ВНЗ обов'язково уточніть вимоги до оформлення, так як вони відрізняються від українських стандартів.

 • Мені потрібна курсова з 100% рівнем унікальності. Я можу у вас замовити?

  Перш ніж відповісти на ваше запитання, звертаємо увагу, що написання будь-якої курсової роботи, зокрема її теоретичної частини, передбачає запозичення. Не буває курсової роботи, повністю написаної з голови. Якщо відкрити методичку з вимогами будь-якого ВНЗ до курсової чи дипломної роботи, то можна прочитати про те, що для написання роботи потрібно підібрати матеріал, вивчити, самостійно проаналізувати і на його основі написати курсову, цитуючи розглянутий текст. На всі цитати потрібно ставити зноски / посилання.
  У той же час програма перевірки на плагіат знаходить всі запозичення, незалежно звідки вони - з книги, закону, наукової статті або бази готових курсових. І вже завдання перевіряючого - визначити, яка інформація взята дійсно з книги або статті, а яка скопійована зі знайденої в інтернеті готової роботи.
  Тому, відповідаючи на ваше запитання, можемо сказати, що так - ваша робота буде 100% унікальною, але в програмі перевірки на плагіат зробити це технічно неможливо.

 • Не встигаю підійти до викладача. Чи можу я узгодити План самостійно?

  Звичайно, в більшості випадків студенти узгоджують План курсової самостійно. Але звертаємо увагу, що у випадку зміни Плану після написання роботи, доопрацювання може бути платним. Тому якщо є можливість, краще підійти до наукового керівника.

Як оформити замовлення

Даний розділ допоможе Вам правильно оформити заявку на необхідну роботу і ознайомить з умовами виконання та оплати замовлення:

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ РОБОТИ ЗАРАЗ

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах! Дізнавайтеся про акції і знижки на роботи першими!

Форма замовлення

За допомогою даної форми Ви можете оперативно дізнатися вартість та оформити замовлення на виконання роботи.


Будь ласка, оберіть тип роботи

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод


Будь ласка, напишіть, як до Вас звертатися

Будь-ласка, введіть вашу електронну пошту

Невірне значення

Будь ласка, підтвердіть згоду з умовами співпраці

Неверный ввод


Також Ви можете дізнатися вартість / замовити роботу, написавши нам в месенджер:

alt           alt           insta-telegram 
Viber  WhatsApp  Telegram 

10 переваг співпраці з нами:

Чому студенти вже понад 10 років обирають Дипломастер

Почему нужно обратиться к нам?

ИЦ Дипломастер является одним из ведущих информационно-аналитических центров Украины в сфере оказания образовательных услуг студентам всех учебных заведений Украины и ближнего зарубежья.

Среди наших постоянных заказчиков - студенты КНЕУ, ун-та им. Т.Г.Шевченко, КНТЕУ, КПИ, НПУ им. М.Драгоманова, НАУ, МАУП и др. Вы можете заказать дипломную работу по всем экономическим дисциплинам (международная экономика, менеджмент, маркетинг, финансы, банки, бух.учет и др.), праву, психологии и педагогике, языкам и другим дисциплинам.

Основной стратегией нашего развития выбрана ориентация на качество. Она является нашим конкурентным преимуществом и позволяет клиентам получить следующие выгоды от сотрудничества с нами:

✅ Высокий профессионализм

Каждый наш исполнитель, которому мы доверяем написания дипломной (курсовой) работы, уже написал более 20 дипломных (курсовых) работ по своей специальности;

 • Индивидуальный подход

для нас не существует границ в плане тематических и непосредственно технических требований к выполнению заказа – каждая дипломная на заказ, курсовая или контрольная работа, каждый реферат на заказ  - индивидуальны и отвечают четким требованиям клиента;

1

Високий професіоналізм

Кожен наш виконавець, якому ми довіряємо написання дипломної (курсової) роботи, вже написав більше 20 дипломних (курсових) робіт зі своєї спеціальності.
2

Індивідуальний підхід

для нас не існує кордонів в плані тематичних і безпосередньо технічних вимог до виконання замовлення - кожна дипломна на замовлення, курсова або контрольна робота, кожен реферат на замовлення - індивідуальні і відповідають чітким вимогам клієнта.
3

Виконання замовлення в строк

у тому числі, при виконанні термінових замовлень (до 3 днів).
4

Антиплагіат

кожна робота проходить перевірку на Антиплагіат в найбільш відомій програмі перевірки Etxt (Antiplagiarism.net), або інший програмі, погодженій із замовником.
5

Безкоштовні доопрацювання і виправлення

У вартість роботи включено безкоштовні доопрацювання за зауваженнями і рекомендаціями наукового керівника, що відповідають початковим вимогам і узгодженому плану (докладніше в розділі Гарантії).
6

Задоволеність клієнта результатом

Ми постійно контролюємо якість виконуваних завдань, тому із задоволенням приймаємо від клієнтів коментарі та побажання з приводу наших робіт.
7

Всі предмети

Ми виконуємо більшість робіт, а тому всі завдання можна замовити в одному місці.
8

Дотримання обумовленої конфіденційності

Будь-яка інформація про замовника є конфіденційною.
9

Понад 10 років роботи

Інформаційний центр Дипломастер здійснює свою діяльність офіційно і несе юридичну відповідальність, а наші співробітники дуже суворо стежать за якістю послуг, що надаються, так як основна наша реклама - це Ваші рекомендації своїм друзям.
10

Більш 10798 виконаних робіт

І це не просто слова. Ексклюзивні реферати, курсові, дипломи, доповіді та есе, створені нашими фахівцями, можна придбати в нашій Базі готових робіт. Всі роботи, представлені в базі, вже були перевірені і високо оцінені, тому ми гарантуємо відмінну якість.

Дякуємо за ваші відгуки!

Понад 70% клієнтів звертаються до нас за рекомендацією друзів і знайомих, які вже встигли оцінити якість виконаних нами робіт. Дякуємо, що звертаєтесь і рекомендуєте нас своїм друзям! 

Ваші відгуки - найвища нагорода для нас!

Всі відгуки на нашій сторінці Instagram @diplomaster.com.ua

Дякуємо за ваші відгуки!

Понад 70% клієнтів звертаються до нас за рекомендацією друзів і знайомих, які вже встигли оцінити якість виконаних нами робіт. Дякуємо, що звертаєтесь і рекомендуєте нас своїм друзям! 

Ваші відгуки - найвища нагорода для нас!

Всі відгуки на нашій сторінці Instagram @diplomaster.com.ua

Зв'язатись по Viber

Ви завжди можете звернутися до нас по допомогу в написанні студентської роботи. Надсилайте завдання.
Дізнатись вартість