fbpx

Старая версия сайта

КОНТРОЛЬНІ РОБОТИ
НА ЗАМОВЛЕННЯ

Допоможемо виконати будь-які контрольні роботи. Швидко, якісно, доступно за ціною.

 • Теоретичні питання
 • Творчі завдання
 • Практичні завдання й тести
 • Всі дисципліни

Виконання контрольних робіт

 • Вартість: від 120 грн
 • Термін виконання: 6 -8 днів
 • Термінове виконання: від 1 дня

Які контрольні ми виконуємо

Своєчасне виконання домашньої контрольної роботи є важливим і обов'язковим етапом вивчення будь-якої учбової дисципліни. При цьому в різних навчальних закладах контрольними можуть бути абсолютно різні завдання - теоретичні питання, тести, задачі, комплексні завдання:

 • Теоретичні питання, як правило, виконуються в реферативной формі обсягом 5 - 20 сторінок (в залежності від вимог до контрольної роботи) і припускають наявність простого плану і списку використаних джерел.
 • Тестові завдання. Студенту надаються питання з варіантами відповідей, серед яких необхідно обрати правильні.
 • Практичні завдання. Фахівці нашої компанії успішно і швидко виконують контрольні на замовлення з різних предметів: економіка, бухгалтерський облік, статистика, право, математика, фізика, хімія, англійська і т.п.

Як замовити контрольну роботу

При замовленні контрольної роботи важливим моментом є обговорення всіх деталей виконуваної роботи. Так само, як і при замовленні курсової чи дипломної роботи, бажано надати методичні рекомендації та (або) побажання викладача, які слід враховувати при виконанні контрольної. Якщо контрольна робота виконується за певним варіантом, обов'язково вкажіть його.

Вартість контрольної роботи

Важливий фактор при замовленні контрольної роботи - її ціна. Відразу слід зазначити, що ціна на контрольні роботи не є фіксованою. Вартість контрольної роботи залежить від таких факторів, як:

 • рівень складності наданого завдання,
 • обсяг або кількість завдань у контрольній роботі,
 • термін виконання.

При замовленні контрольних робіт з декількох дисциплін або різних варіантів однієї контрольної роботи - можете розраховувати на хорошу знижку! Дізнатися точну ціну на виконання вашої контрольної роботи ви можете, заповнивши заявку на нашому сайті.

Дізнатись вартість контрольної роботи зараз

Ваші питання

 • Чи виконуєте ви контрольні роботи в терміновому порядку?

  Так звичайно. У нас велика база фахівців, у яких великий досвід виконання термінових замовлень. Мінімальний термін виконання 24 години з моменту внесення передоплати та повідомлення.

 • У вас на сайті вказані приблизні розцінки за роботи. Як мені дізнатися, скільки буде коштувати конкретно моя робота?

  Вартість кожної окремо взятої роботи може змінюватись в залежності від терміновості, обсягів і специфічних вимог, що пред'являються замовником. Нажаль, оптимального рішення до сих пір не знайдено, так як більшість робіт індивідуальні. Дізнатись точну вартість роботи ви можете заповнивши форму замовлення у нас на сайті. Відправка заявки не накладаються на Вас зобов'язань до оплати замовлення, ми просто повідомимо вам вартість роботи. І якщо ціна вас влаштує, - ми продовжимо співпрацю.

 • Какой размер предоплаты?

  Предоплата составляет 50% от стоимости контрольной работы.
  Вы можете оплатить сразу 100%, чтобы сэкономить свое время, в этом случае Вы получите полную версию работы сразу после ее выполнения.
  При срочных и сверхсрочных заказах оплата производится предварительно в размере 100% на момент заказа работы.

 • Могу ли я выслать несколько контрольных вам на почту?

  Конечно. Присылайте все задания и методички на электронную почту zakaz@diplomaster.com.ua

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах! Дізнавайтеся про акції і знижки на роботи першими!

Форма замовлення

За допомогою даної форми Ви можете оперативно дізнатися вартість та оформити замовлення на виконання роботи.


Будь ласка, оберіть тип роботи

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод


Будь ласка, напишіть, як до Вас звертатися

Будь-ласка, введіть вашу електронну пошту

Невірне значення

Будь ласка, підтвердіть згоду з умовами співпраці

Неверный ввод


Також Ви можете дізнатися вартість / замовити роботу, написавши нам в месенджер:

alt           alt           insta-telegram 
Viber  WhatsApp  Telegram 

10 переваг співпраці з нами:

Чому студенти вже понад 10 років обирають Дипломастер

Почему нужно обратиться к нам?

ИЦ Дипломастер является одним из ведущих информационно-аналитических центров Украины в сфере оказания образовательных услуг студентам всех учебных заведений Украины и ближнего зарубежья.

Среди наших постоянных заказчиков - студенты КНЕУ, ун-та им. Т.Г.Шевченко, КНТЕУ, КПИ, НПУ им. М.Драгоманова, НАУ, МАУП и др. Вы можете заказать дипломную работу по всем экономическим дисциплинам (международная экономика, менеджмент, маркетинг, финансы, банки, бух.учет и др.), праву, психологии и педагогике, языкам и другим дисциплинам.

Основной стратегией нашего развития выбрана ориентация на качество. Она является нашим конкурентным преимуществом и позволяет клиентам получить следующие выгоды от сотрудничества с нами:

✅ Высокий профессионализм

Каждый наш исполнитель, которому мы доверяем написания дипломной (курсовой) работы, уже написал более 20 дипломных (курсовых) работ по своей специальности;

 • Индивидуальный подход

для нас не существует границ в плане тематических и непосредственно технических требований к выполнению заказа – каждая дипломная на заказ, курсовая или контрольная работа, каждый реферат на заказ  - индивидуальны и отвечают четким требованиям клиента;

1

Високий професіоналізм

Кожен наш виконавець, якому ми довіряємо написання дипломної (курсової) роботи, вже написав більше 20 дипломних (курсових) робіт зі своєї спеціальності.
2

Індивідуальний підхід

для нас не існує кордонів в плані тематичних і безпосередньо технічних вимог до виконання замовлення - кожна дипломна на замовлення, курсова або контрольна робота, кожен реферат на замовлення - індивідуальні і відповідають чітким вимогам клієнта.
3

Виконання замовлення в строк

у тому числі, при виконанні термінових замовлень (до 3 днів).
4

Антиплагіат

кожна робота проходить перевірку на Антиплагіат в найбільш відомій програмі перевірки Etxt (Antiplagiarism.net), або інший програмі, погодженій із замовником.
5

Безкоштовні доопрацювання і виправлення

У вартість роботи включено безкоштовні доопрацювання за зауваженнями і рекомендаціями наукового керівника, що відповідають початковим вимогам і узгодженому плану (докладніше в розділі Гарантії).
6

Задоволеність клієнта результатом

Ми постійно контролюємо якість виконуваних завдань, тому із задоволенням приймаємо від клієнтів коментарі та побажання з приводу наших робіт.
7

Всі предмети

Ми виконуємо більшість робіт, а тому всі завдання можна замовити в одному місці.
8

Дотримання обумовленої конфіденційності

Будь-яка інформація про замовника є конфіденційною.
9

Понад 10 років роботи

Інформаційний центр Дипломастер здійснює свою діяльність офіційно і несе юридичну відповідальність, а наші співробітники дуже суворо стежать за якістю послуг, що надаються, так як основна наша реклама - це Ваші рекомендації своїм друзям.
10

Більш 10798 виконаних робіт

І це не просто слова. Ексклюзивні реферати, курсові, дипломи, доповіді та есе, створені нашими фахівцями, можна придбати в нашій Базі готових робіт. Всі роботи, представлені в базі, вже були перевірені і високо оцінені, тому ми гарантуємо відмінну якість.

Дякуємо за ваші відгуки!

Понад 70% клієнтів звертаються до нас за рекомендацією друзів і знайомих, які вже встигли оцінити якість виконаних нами робіт. Дякуємо, що звертаєтесь і рекомендуєте нас своїм друзям! 

Ваші відгуки - найвища нагорода для нас!

Всі відгуки на нашій сторінці Instagram @diplomaster.com.ua

Дякуємо за ваші відгуки!

Понад 70% клієнтів звертаються до нас за рекомендацією друзів і знайомих, які вже встигли оцінити якість виконаних нами робіт. Дякуємо, що звертаєтесь і рекомендуєте нас своїм друзям! 

Ваші відгуки - найвища нагорода для нас!

Всі відгуки на нашій сторінці Instagram @diplomaster.com.ua

Зв'язатись по Viber

Ви завжди можете звернутися до нас по допомогу в написанні студентської роботи. Надсилайте завдання.
Дізнатись вартість