fbpx

Старая версия сайта

ЕСЕ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Допоможемо підготувати есе на будь-яку тему. Виконуємо роботи для студентів Києва та всієї України. Замовити есе дуже просто.

 • Індивідуальне виконання
 • Чітке дотримання теми і вимог
 • Термін виконання від 1 дня

Написання есе на замовлення в Києві

 • Вартість: від 300 грн
 • Термін виконання: 5 - 7 днів
 • Термінове виконання: від 2 днів

Замовлення есе в ІЦ "Дипломастер"

Есе - це невеликий за обсягом твір, що має довільну композицію і висловлює індивідуальні думки та враження з конкретного приводу чи питання і не претендує на вичерпне трактування теми; це жанр, який лежить на стику художньої та публіцистичної творчості.

Основні вимоги при написанні есе (в різних навчальних закладах можуть відрізнятися):

 • Есе - це короткий прозовий твір (не менше 2-3 сторінок), де автор викладає свою думку з конкретного питання, яке відображено в темі, зважуючи всі аргументи "за" і "проти".
 • В тексті можна використовувати цитати з письмових творів і думки інших авторів, але з чітким зазначенням їх прізвищ і джерел звідки взята цитата (думка) у виносках, і вони не можуть становити більше однієї третини тексту.
 • На окремій сторінці слід зазначити список джерел (підручники, спеціальна література, Інтернет-джерела, доповіді або промови), які використовувалися при написанні есе.

Для оцінки вартості написання есе повідомте нам тему, дисципліну, кількість сторінок та інші вимоги до роботи (якщо такі є). Ви можете заповнити форму замовлення на сайті або надіслати завдання на Viber +380973656319.

Замовити есе чи написати самостійно?

Незважаючи на невеликий обсяг, написання есе таїть в собі ряд ускладнень:

 • через обмежений обсяг подача матеріалу повинна бути в максимально лаконічній формі; 
 • наявність вимог до унікальності роботи. Есе може не пройти перевірку в системі Антиплагіат, якщо в ньому будуть виявлені запозичення. Тому не варто завантажувати нічого з баз готових студентських робіт, так як перевірку на плагіат така робота не пройде;
 • як і всі творчі роботи, написання есе забирає досить багато часу, якого у студента просто може не бути.

Якщо у вас немає часу або можливості написати есе самостійно, ми готові Вам допомогти підготувати есе на будь-яку тему.

Дізнатись вартість і замовити написання есе зараз

Ваші питання

 • Чи можливе термінове виконання есе?

  Так, але звертаємо увагу, що написання якісного есе в короткі терміни - це досить не легке завдання. Тому і вартість термінового замовлення вище.

 • Ви зможете доопрацювати есе?

  Так, доопрацювання за зауваженнями викладача входить у вартість замовлення, якщо не змінюються початкові вимоги до роботи (кількість сторінок, тема, і т.д.).

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах! Дізнавайтесь про акції і знижки на роботи першими!

Форма замовлення

За допомогою даної форми Ви можете оперативно дізнатися вартість та оформити замовлення на виконання роботи.


Будь ласка, оберіть тип роботи

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод


Будь ласка, напишіть, як до Вас звертатися

Будь-ласка, введіть вашу електронну пошту

Невірне значення

Будь ласка, підтвердіть згоду з умовами співпраці

Неверный ввод


Також Ви можете дізнатися вартість / замовити роботу, написавши нам в месенджер:

alt           alt           insta-telegram 
Viber  WhatsApp  Telegram 

10 переваг співпраці з нами:

Чому студенти вже понад 10 років обирають Дипломастер

Почему нужно обратиться к нам?

ИЦ Дипломастер является одним из ведущих информационно-аналитических центров Украины в сфере оказания образовательных услуг студентам всех учебных заведений Украины и ближнего зарубежья.

Среди наших постоянных заказчиков - студенты КНЕУ, ун-та им. Т.Г.Шевченко, КНТЕУ, КПИ, НПУ им. М.Драгоманова, НАУ, МАУП и др. Вы можете заказать дипломную работу по всем экономическим дисциплинам (международная экономика, менеджмент, маркетинг, финансы, банки, бух.учет и др.), праву, психологии и педагогике, языкам и другим дисциплинам.

Основной стратегией нашего развития выбрана ориентация на качество. Она является нашим конкурентным преимуществом и позволяет клиентам получить следующие выгоды от сотрудничества с нами:

✅ Высокий профессионализм

Каждый наш исполнитель, которому мы доверяем написания дипломной (курсовой) работы, уже написал более 20 дипломных (курсовых) работ по своей специальности;

 • Индивидуальный подход

для нас не существует границ в плане тематических и непосредственно технических требований к выполнению заказа – каждая дипломная на заказ, курсовая или контрольная работа, каждый реферат на заказ  - индивидуальны и отвечают четким требованиям клиента;

1

Високий професіоналізм

Кожен наш виконавець, якому ми довіряємо написання дипломної (курсової) роботи, вже написав більше 20 дипломних (курсових) робіт зі своєї спеціальності.
2

Індивідуальний підхід

для нас не існує кордонів в плані тематичних і безпосередньо технічних вимог до виконання замовлення - кожна дипломна на замовлення, курсова або контрольна робота, кожен реферат на замовлення - індивідуальні і відповідають чітким вимогам клієнта.
3

Виконання замовлення в строк

у тому числі, при виконанні термінових замовлень (до 3 днів).
4

Антиплагіат

кожна робота проходить перевірку на Антиплагіат в найбільш відомій програмі перевірки Etxt (Antiplagiarism.net), або інший програмі, погодженій із замовником.
5

Безкоштовні доопрацювання і виправлення

У вартість роботи включено безкоштовні доопрацювання за зауваженнями і рекомендаціями наукового керівника, що відповідають початковим вимогам і узгодженому плану (докладніше в розділі Гарантії).
6

Задоволеність клієнта результатом

Ми постійно контролюємо якість виконуваних завдань, тому із задоволенням приймаємо від клієнтів коментарі та побажання з приводу наших робіт.
7

Всі предмети

Ми виконуємо більшість робіт, а тому всі завдання можна замовити в одному місці.
8

Дотримання обумовленої конфіденційності

Будь-яка інформація про замовника є конфіденційною.
9

Понад 10 років роботи

Інформаційний центр Дипломастер здійснює свою діяльність офіційно і несе юридичну відповідальність, а наші співробітники дуже суворо стежать за якістю послуг, що надаються, так як основна наша реклама - це Ваші рекомендації своїм друзям.
10

Більш 10798 виконаних робіт

І це не просто слова. Ексклюзивні реферати, курсові, дипломи, доповіді та есе, створені нашими фахівцями, можна придбати в нашій Базі готових робіт. Всі роботи, представлені в базі, вже були перевірені і високо оцінені, тому ми гарантуємо відмінну якість.

Дякуємо за ваші відгуки!

Понад 70% клієнтів звертаються до нас за рекомендацією друзів і знайомих, які вже встигли оцінити якість виконаних нами робіт. Дякуємо, що звертаєтесь і рекомендуєте нас своїм друзям! 

Ваші відгуки - найвища нагорода для нас!

Всі відгуки на нашій сторінці Instagram @diplomaster.com.ua

Дякуємо за ваші відгуки!

Понад 70% клієнтів звертаються до нас за рекомендацією друзів і знайомих, які вже встигли оцінити якість виконаних нами робіт. Дякуємо, що звертаєтесь і рекомендуєте нас своїм друзям! 

Ваші відгуки - найвища нагорода для нас!

Всі відгуки на нашій сторінці Instagram @diplomaster.com.ua

Зв'язатись по Viber

Ви завжди можете звернутися до нас по допомогу в написанні студентської роботи. Надсилайте завдання.
Дізнатись вартість