fbpx

Старая версия сайта

ДИПЛОМНА РОБОТА
НА ЗАМОВЛЕННЯ

Допоможемо написати дипломну роботу в Києві з актуальними джерелами, практичною частиною, повністю готову до успішного захисту!

 • Гарантія якості
 • Повна відповідність вашим вимогам
 • Перевірка на Антиплагіат
 • Термін від 2 днів (але краще звертатися заздалегідь!)
 • Всі спеціальності

Дипломні роботи в Києві

 • Вартість: від 1700 грн
 • Термін виконання: 21 - 25 днів
 • Термінове виконання: від 2 днів
 • Антиплагіат в Etxt від 55%
 • Доопрацювання безкоштовно
 • Додаткові послуги: наукова стаття, тези, рецензія, доповідь, презентація, роздатковий матеріал, анотація, відгук

Замовити дипломну роботу

Отже, Ви вирішили замовити дипломну роботу. Вітаємо! Значить, ви успішно відучилися 5-6 років. І це вже чудово! Залишилося підтвердити отримані знання.
Для того, щоб здійснити замовлення дипломної роботи, вам досить ввести всю інформацію про неї в форму замовлення на нашому сайті, зв'язатися з нашими менеджерами по телефону, вайберу або написати на електронну пошту zakaz@diplomaster.com.ua.
Не забудьте, що для замовлення якісної дипломної роботи Вам все-таки потрібно докласти певних зусиль, а саме, - надати нам максимум інформації по темі вашого дослідження: точні вимоги до диплому, методичні рекомендації, побажання наукового керівника, терміни і т.п.

Дипломная работа - это...

 • Дипломная работа является квалификационной научной работой, которая выполняется студентом самостоятельно под руководством научного руководителя.
 • Дипломная работа должна быть результатом законченного научного исследования, иметь внутреннее единство и свидетельствовать о том, что автор владеет современными методами научных исследований и способен самостоятельно решать научные задачи теоретического и практического направления.
 • Выполнение и защита дипломной наряду с составлением государственного экзамена является завершающим этапом обучения в высшем учебном заведении, формой государственной аттестации выпускников.

Написання дипломної роботи на замовлення

Написання дипломної роботи - це дуже важливе і відповідальне завдання. Адже, по суті, дипломна робота покликана ілюструвати всі ті знання і навички, які студент отримав за час навчання у внз.
За час роботи нами накопичений величезний досвід виконання дипломних робіт на замовлення. Ми прекрасно розуміємо, наскільки важливо для студента отримати дійсно якісний проект, адже сесія і без того приносить багато переживань. Для виконання дипломних робіт на замовлення залучаються кращі фахівці, що володіють фундаментальними знаннями за озвученою темою, творчим підходом і практичним досвідом.
Правильна і логічна структура дипломної роботи - це запорука успіху розкриття теми.
Процес уточнення структури складний і може тривати протягом всієї роботи над дослідженням.

Як правило, структура дипломної (магістерської) роботи має наступний вигляд:

 1. Титульний лист (оформлюється замовником самостійно). 
 2. Завдання на виконання дипломної роботи (видається на кафедрі ВНЗ).
 3. Анотація. Іноді потрібно написати анотацію, в якій в одному або декількох абзацах коротко описується суть дипломної роботи. Анотація може бути на кількох мовах.
 4. Зміст (План диплому). 
 5. Вступ. Обсяг від 2 до 5 аркушів. Тут важливо вказати актуальність теми, підкреслити мету і завдання, описати об'єкт і предмет дослідження. 
 6. Основна частина. Включає в себе два-три розділи дипломної роботи.
 7. Висновки. Обсяг від 3 до 6 аркушів. Підводяться підсумки зробленого дослідження, пояснюється, яких завдань вдалося досягти, які рішення прийняті.
 8. Список літератури. Не менше 40 сучасних і актуальних джерел, оформлених відповідно до ДСТУ та рекомендацій методички.
 9. Додатки. Вся статична і допоміжна інформація по темі диплому, яка через великий розмір не розміщується по тексту розділів.

Після отримання теми дипломної роботи і методичних рекомендацій по її написанню, складається докладний план. Складений план необхідно затвердити у наукового керівника, щоб потім, в разі зауважень наукового керівника до плану, що не переписувати частину написанного.

Зверніть увагу

Ми приступаємо до написання дипломної тільки після узгодження Плану роботи з Вами. Всі доопрацювання згідно із затвердженим планом виконуються безкоштовно.

Залежно від вимог наукового керівника дипломна може надаватися на перевірку або по розділах, або відразу в остаточному варіанті.

Безкоштовні доопрацювання

Зазвичай текст повертається нам на доопрацювання 1-3 рази. Зауважень керівника не слід боятися, тому що він просто зобов'язаний Вам їх зробити в силу цілого ряду причин. Найчастіше зауваження носять редакційний характер (щось прибрати, додати, поміняти місцями та інше) і не зачіпають концепцію дослідження.
Всі доопрацювання, які відповідають початковим вимогам при оформленні замовлення, виконуються безкоштовно. Ми супроводжуємо дипломні роботи до захисту (приблизна дата захисту вказується замовником при оформленні замовлення). Якщо замовник не вказав дату захисту - замовлення супроводжується безкоштовно протягом 30 днів з моменту виконання роботи, після чого замовлення анулюється і все доопрацювання виконуються за окрему плату або замовником самостійно.

Скільки коштує написати диплом?

Це питання цікавить багатьох наших клієнтів. Вартість дипломної роботи залежить від складності теми, вимог викладача, доступності матеріалу для аналізу, термінів, і т.д.

Тип роботи Ціна* Термін виконання (роб.днів)
Магістерська робота Від 4000 грн 3-4 тижні
Дипломна робота Від 3500 грн 3-4 тижні
Бакалаврська робота Від 1700 грн 3-4 тижні
Окремі розділи Визначається індивідуально 2-3 тижні
Рецензія Від 80 грн 3-5 днів
Доповідь Від 150 грн 3-5 днів
Презентація приблизно 20-30 грн за 1 слайд 4-5 днів

* Всі ціни тут.
** УВАГА!!! ВАРТІСТЬ ТЕРМІНОВИХ ЗАМОВЛЕНЬ НА 50-75% ВИЩЕ ВАРТОСТІ ЗВИЧАЙНИХ.

Дізнатися точну вартість вашої дипломної роботи ви можете, заповнивши заявку на нашому сайті.

Додаткові послуги: рецензія, доповідь, презентація, роздатковий матеріал, анотація, відгук - можна замовити як на початку, так і після написання дипломної роботи. Написання даних доповнень можливе тільки за умови повної готовності дипломної роботи.

Ваші запитання

 • Хто виконує дипломні роботи?

  Виконавці учбових робіт в Інформаційному центрі «Дипломастер» - це практикуючі спеціалісти. Всі учбові роботи виконуються фахівцями «вузького профілю». Це означає, що зробивши замовлення роботи з психології, Ви можете бути впевнені у високому рівні її виконання, так як написанням Вашої роботи буде займатися автор, який отримав одне або декілька вищих освіт за спеціальністю «Психологія». Виконання нашими фахівцями замовлень відповідно до профільної освіти допомагає їм на високому рівні виконувати практичну частину Ваших завдань.

 • У вас на сайті вказані приблизні розцінки за роботи. Як мені дізнатися, скільки буде коштувати конкретно моя робота?

  Вартість кожної окремо взятої роботи може змінюватися в залежності від терміновості, обсягів і специфічних вимог, що пред'являються замовником. На жаль, оптимального рішення до сих пір не знайдено, так як більшість робіт індивідуальні. Дізнатися точну вартість роботи Ви можете заповнивши форму замовлення у нас на сайті. Відправка заявки не накладає на Вас зобов'язань до оплати замовлення, ми просто повідомимо Вам вартість роботи. І якщо ціна Вас влаштує, - ми продовжимо співпрацю.

 • Який розмір передоплати?

  Ми приступаємо до написання роботи після внесення передоплати 50%.
  Ви можете оплатити відразу 100%, щоб заощадити свій час, в цьому випадку Ви отримаєте повну версію роботи відразу після її виконання.
  При термінових і надстрокових замовленнях оплата проводиться попередньо в розмірі 100% на момент замовлення роботи.

 • Мені потрібен перший розділ терміново. Чи можу я оформити термінове замовлення?

  Так, ми беремося за термінові замовлення, але тільки якщо впевнені, що зможемо виконати за мінімальний узгоджений з замовником час. Обов'язково вкажіть в заявці точний термін виконання першого розділу і всієї роботи. Якщо ми візьмемося за виконання - то виконаємо точно в строк!

 • Чи можете ви допомогти із захистом роботи?

  Так, ми можемо підготувати відмінну доповідь і презентацію для захисту. Захист роботи здійснюється Вами самостійно.

Як оформити замовлення

Даний розділ допоможе Вам правильно оформити заявку на необхідну роботу і ознайомить з умовами виконання та оплати замовлення:

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ РОБОТИ ЗАРАЗ

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах! Дізнавайтеся про акції і знижки на роботи першими!

Форма замовлення


Будь ласка, оберіть тип роботи

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод


Будь ласка, напишіть, як до Вас звертатися

Будь-ласка, введіть вашу електронну пошту

Невірне значення

Будь ласка, підтвердіть згоду з умовами співпраці

Неверный ввод


Також Ви можете дізнатись вартість / замовити роботу, написавши нам в месенджер:

alt           alt           insta-telegram 
Viber  WhatsApp  Telegram 

10 переваг співпраці з нами:

Чому студенти вже понад 10 років обирають Дипломастер

Почему нужно обратиться к нам?

ИЦ Дипломастер является одним из ведущих информационно-аналитических центров Украины в сфере оказания образовательных услуг студентам всех учебных заведений Украины и ближнего зарубежья.

Среди наших постоянных заказчиков - студенты КНЕУ, ун-та им. Т.Г.Шевченко, КНТЕУ, КПИ, НПУ им. М.Драгоманова, НАУ, МАУП и др. Вы можете заказать дипломную работу по всем экономическим дисциплинам (международная экономика, менеджмент, маркетинг, финансы, банки, бух.учет и др.), праву, психологии и педагогике, языкам и другим дисциплинам.

Основной стратегией нашего развития выбрана ориентация на качество. Она является нашим конкурентным преимуществом и позволяет клиентам получить следующие выгоды от сотрудничества с нами:

✅ Высокий профессионализм

Каждый наш исполнитель, которому мы доверяем написания дипломной (курсовой) работы, уже написал более 20 дипломных (курсовых) работ по своей специальности;

 • Индивидуальный подход

для нас не существует границ в плане тематических и непосредственно технических требований к выполнению заказа – каждая дипломная на заказ, курсовая или контрольная работа, каждый реферат на заказ  - индивидуальны и отвечают четким требованиям клиента;

1

Високий професіоналізм

Кожен наш виконавець, якому ми довіряємо написання дипломної (курсової) роботи, вже написав більше 20 дипломних (курсових) робіт зі своєї спеціальності.
2

Індивідуальний підхід

для нас не існує кордонів в плані тематичних і безпосередньо технічних вимог до виконання замовлення - кожна дипломна на замовлення, курсова або контрольна робота, кожен реферат на замовлення - індивідуальні і відповідають чітким вимогам клієнта.
3

Виконання замовлення в строк

у тому числі, при виконанні термінових замовлень (до 3 днів).
4

Антиплагіат

кожна робота проходить перевірку на Антиплагіат в найбільш відомій програмі перевірки Etxt (Antiplagiarism.net), або інший програмі, погодженій із замовником.
5

Безкоштовні доопрацювання і виправлення

У вартість роботи включено безкоштовні доопрацювання за зауваженнями і рекомендаціями наукового керівника, що відповідають початковим вимогам і узгодженому плану (докладніше в розділі Гарантії).
6

Задоволеність клієнта результатом

Ми постійно контролюємо якість виконуваних завдань, тому із задоволенням приймаємо від клієнтів коментарі та побажання з приводу наших робіт.
7

Всі предмети

Ми виконуємо більшість робіт, а тому всі завдання можна замовити в одному місці.
8

Дотримання обумовленої конфіденційності

Будь-яка інформація про замовника є конфіденційною.
9

Понад 10 років роботи

Інформаційний центр Дипломастер здійснює свою діяльність офіційно і несе юридичну відповідальність, а наші співробітники дуже суворо стежать за якістю послуг, що надаються, так як основна наша реклама - це Ваші рекомендації своїм друзям.
10

Більш 10798 виконаних робіт

І це не просто слова. Ексклюзивні реферати, курсові, дипломи, доповіді та есе, створені нашими фахівцями, можна придбати в нашій Базі готових робіт. Всі роботи, представлені в базі, вже були перевірені і високо оцінені, тому ми гарантуємо відмінну якість.

Дякуємо за ваші відгуки!

Понад 70% клієнтів звертаються до нас за рекомендацією друзів і знайомих, які вже встигли оцінити якість виконаних нами робіт. Дякуємо, що звертаєтесь і рекомендуєте нас своїм друзям! 

Ваші відгуки - найвища нагорода для нас!

Всі відгуки на нашій сторінці Instagram @diplomaster.com.ua

Дякуємо за ваші відгуки!

Понад 70% клієнтів звертаються до нас за рекомендацією друзів і знайомих, які вже встигли оцінити якість виконаних нами робіт. Дякуємо, що звертаєтесь і рекомендуєте нас своїм друзям! 

Ваші відгуки - найвища нагорода для нас!

Всі відгуки на нашій сторінці Instagram @diplomaster.com.ua

Зв'язатись по Viber

Ви завжди можете звернутися до нас по допомогу в написанні студентської роботи. Надсилайте завдання.
Дізнатись вартість