fbpx

Старая версия сайта

БІЗНЕС-ПЛАН
НА ЗАМОВЛЕННЯ

Допоможемо написати бізнес-план швидко, якісно, доступно за ціною. Врахуємо вимоги вашого ВНЗ. 

 • Опис бізнесу, аналіз актуальності
 • Аналіз ринку і конкуренції
 • Організаційний, фінансовий та інші види планів згідно з вашим завданням

Написання Бізнес-плану

 • Вартість: від 500 грн
 • Термін виконання: 10 -14 днів
 • Термінове виконання: від 2 днів

Замовлення бізнес-плану в ІЦ "Дипломастер"

Бізнес-план – це письмовий документ, в якому викладається сутність підприємницької ідеї, шляхи і засоби її реалізації, та охарактеризовано ринкові, виробничі, організаційні та фінансові аспекти майбутнього бізнесу, а також особливості управління ним. Бізнес-план містить ділові можливості та перспективи, пояснює, як ці можливості можуть бути реалізовані.

Можливі наступні варіанти написання бізнес-плану:

 • Відкриття бізнесу "з нуля".
 • Відкриття нового напрямку діяльності для діючого підприємства.

У бізнес-плані формулюються перспективи та поточні цілі реалізації ідеї, оцінюються сильні і слабкі сторони бізнесу, наводяться результати аналізу ринку та його особливостей, викладаються подробиці функціонування підприємства в цих умовах, визначаються обсяги фінансових і матеріальних ресурсів для реалізації проекту.

Написання бізнес-плану – одне із завдань студентів економічних спеціальностей. В процесі навчання іноді приходиться писати бізнес-плани кілька разів з різних дисциплін, таким як економіка підприємства, менеджмент, маркетинг.

Як замовити бізнес-план

Якщо самостійно скласти бізнес-план вам не під силу - ви можете замовити написання бізнес-плану авторам Інформаційного центру «Дипломастер».

Процес складання бізнес-плану є специфічним у кожному конкретному випадку. Тому практично неможливо дати якусь універсальну (стандартну) схему його розробки. При замовленні бізнес-плану обов'язково вказуйте навчальну дисципліну і сферу діяльності підприємства (торгівля, виробництво, туризм, сфера обслуговування та ін.). Також важливо надати методичні рекомендації та побажання вашого викладача. Ми врахуємо всі ваші побажання і вимоги при написанні бізнес-плану. При необхідності, підготуємо презентацію в Power Point або будь-який іншій програмі.

Замовляючи бізнес-план у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте ретельно підготовлений документ, який розкриває усі сторони будь-якого запроектованого комерційного заходу.

Вартість написання бізнес-плану

Важливий фактор при замовленні бізнес-плану - його ціна. Одразу слід зазначити, що ціна на написання бізнес-плану не є фіксованою. Вартість бізнес-плану залежить від таких факторів, як:

 • сфера діяльності,
 • обсяг і кількість обов'язкових до розгляду аспектів діяльності (організаційний, фінансовий, маркетинговий та інші види планів),
 • наявність або відсутність додаткових альтернативних варіантів прорахунку проекту,
 • термін виконання.

Дізнатися точну ціну на виконання вашого бізнес-плану Ви можете, заповнивши заявку на нашому сайті.

Дізнатись вартість написання бізнес-плану зараз

Ваші питання

 • Чи можете ви написати бізнес-план по відкриттю ресторану / дитячого центру / автомайстерні .. ??

  Так, ми врахуємо всі ваші побажання до написання бізнес-плану, в тому числі, сферу діяльності.

 • Мені потрібна не студентська робота, а реальний бізнес-план

  Напишіть нам, і можливо ми зможемо вам допомогти. Звертаємо увагу, що вартість бізнес-плану для реального бізнесу значно дорожче студентської роботи, і вимагає більш тісної співпраці замовника і виконавця.

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах! Дізнавайтесь про акції і знижки на роботи першими!

Форма замовлення

За допомогою даної форми Ви можете оперативно дізнатися вартість та оформити замовлення на виконання роботи.


Будь ласка, оберіть тип роботи

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод


Будь ласка, напишіть, як до Вас звертатися

Будь-ласка, введіть вашу електронну пошту

Невірне значення

Будь ласка, підтвердіть згоду з умовами співпраці

Неверный ввод


Також Ви можете дізнатися вартість / замовити роботу, написавши нам в месенджер:

alt           alt           insta-telegram 
Viber  WhatsApp  Telegram 

10 переваг співпраці з нами:

Чому студенти вже понад 10 років обирають Дипломастер

Почему нужно обратиться к нам?

ИЦ Дипломастер является одним из ведущих информационно-аналитических центров Украины в сфере оказания образовательных услуг студентам всех учебных заведений Украины и ближнего зарубежья.

Среди наших постоянных заказчиков - студенты КНЕУ, ун-та им. Т.Г.Шевченко, КНТЕУ, КПИ, НПУ им. М.Драгоманова, НАУ, МАУП и др. Вы можете заказать дипломную работу по всем экономическим дисциплинам (международная экономика, менеджмент, маркетинг, финансы, банки, бух.учет и др.), праву, психологии и педагогике, языкам и другим дисциплинам.

Основной стратегией нашего развития выбрана ориентация на качество. Она является нашим конкурентным преимуществом и позволяет клиентам получить следующие выгоды от сотрудничества с нами:

✅ Высокий профессионализм

Каждый наш исполнитель, которому мы доверяем написания дипломной (курсовой) работы, уже написал более 20 дипломных (курсовых) работ по своей специальности;

 • Индивидуальный подход

для нас не существует границ в плане тематических и непосредственно технических требований к выполнению заказа – каждая дипломная на заказ, курсовая или контрольная работа, каждый реферат на заказ  - индивидуальны и отвечают четким требованиям клиента;

1

Високий професіоналізм

Кожен наш виконавець, якому ми довіряємо написання дипломної (курсової) роботи, вже написав більше 20 дипломних (курсових) робіт зі своєї спеціальності.
2

Індивідуальний підхід

для нас не існує кордонів в плані тематичних і безпосередньо технічних вимог до виконання замовлення - кожна дипломна на замовлення, курсова або контрольна робота, кожен реферат на замовлення - індивідуальні і відповідають чітким вимогам клієнта.
3

Виконання замовлення в строк

у тому числі, при виконанні термінових замовлень (до 3 днів).
4

Антиплагіат

кожна робота проходить перевірку на Антиплагіат в найбільш відомій програмі перевірки Etxt (Antiplagiarism.net), або інший програмі, погодженій із замовником.
5

Безкоштовні доопрацювання і виправлення

У вартість роботи включено безкоштовні доопрацювання за зауваженнями і рекомендаціями наукового керівника, що відповідають початковим вимогам і узгодженому плану (докладніше в розділі Гарантії).
6

Задоволеність клієнта результатом

Ми постійно контролюємо якість виконуваних завдань, тому із задоволенням приймаємо від клієнтів коментарі та побажання з приводу наших робіт.
7

Всі предмети

Ми виконуємо більшість робіт, а тому всі завдання можна замовити в одному місці.
8

Дотримання обумовленої конфіденційності

Будь-яка інформація про замовника є конфіденційною.
9

Понад 10 років роботи

Інформаційний центр Дипломастер здійснює свою діяльність офіційно і несе юридичну відповідальність, а наші співробітники дуже суворо стежать за якістю послуг, що надаються, так як основна наша реклама - це Ваші рекомендації своїм друзям.
10

Більш 10798 виконаних робіт

І це не просто слова. Ексклюзивні реферати, курсові, дипломи, доповіді та есе, створені нашими фахівцями, можна придбати в нашій Базі готових робіт. Всі роботи, представлені в базі, вже були перевірені і високо оцінені, тому ми гарантуємо відмінну якість.

Дякуємо за ваші відгуки!

Понад 70% клієнтів звертаються до нас за рекомендацією друзів і знайомих, які вже встигли оцінити якість виконаних нами робіт. Дякуємо, що звертаєтесь і рекомендуєте нас своїм друзям! 

Ваші відгуки - найвища нагорода для нас!

Всі відгуки на нашій сторінці Instagram @diplomaster.com.ua

Дякуємо за ваші відгуки!

Понад 70% клієнтів звертаються до нас за рекомендацією друзів і знайомих, які вже встигли оцінити якість виконаних нами робіт. Дякуємо, що звертаєтесь і рекомендуєте нас своїм друзям! 

Ваші відгуки - найвища нагорода для нас!

Всі відгуки на нашій сторінці Instagram @diplomaster.com.ua

Зв'язатись по Viber

Ви завжди можете звернутися до нас по допомогу в написанні студентської роботи. Надсилайте завдання.
Дізнатись вартість