fbpx

Курсова робота
з журналістики
на замовлення

Напишемо для Вас курсову з журналістики, з використанням актуальних джерел, детальним дослідженням відповідно до теми і вимог до роботи. Ви отримаєте якісну, повністю готову до захисту роботу!

  • Термін виконання: 8 - 12 днів
  • Термінове замовлення: від 2 днів
  • Антиплагіат в Etxt від 30%
  • Доопрацювання безкоштовно

Дізнайтесь вартість вашої курсової з журналістики


Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Please select a date when we should contact you.

Будь ласка, введіть вашу електронну пошту

Будь ласка, підтвердіть згоду з умовами співробітництва

Зв'язатись по Viber

Ви завжди можете звернутися до нас по допомогу в написанні студентської роботи. Надсилайте завдання.
Дізнатись вартість

Курсова робота з журналістики - звітний проект кожного майбутнього журналіста, який необхідний для його переводу на новий курс і допуску до сесії. В даному випадку недостатньо просто переробити наукову літературу і переказати її своїми словами. Студенту належить провести докладне дослідження, результати якого можуть бути використані ним (або іншими фахівцями даного напрямку) в майбутньому. Якщо ж у вас немає часу на таку роботу - замовте курсову на нашому сайті.

Курсова робота з журналістики на замовлення

Журналістика та її особливості

Журналістика є однією з найпопулярніших філологічних спеціальностей. Дана спеціальність цікава, затребувана і перспективна. Але вивчити її непросто. Підтвердженням цього є курсові роботи, які студенти пишуть щорічно протягом усіх років навчання.

Прийнято розділяти дану дисципліну на два напрямки: дослідження та розслідування. У першому випадку при виконанні курсової роботи студент досліджує доступні для загальної уваги джерела. У другому ж йому належить працювати з закритою інформацією. Зазвичай у ВНЗ пропонуються до написання дослідні теми для курсових.

Курсова з журналістики - справжнє випробування

Майбутній фахівець повинен створювати живі, грамотні, актуальні і захоплюючі тексти. Приблизно такою повинна бути і курсова робота. Крім цього, дослідження має відповідати й іншим вимогам:

  • Обсяг: 25-35 сторінок;
  • Кількість розділів: мінімум 2;
  • Розкриття теми: повне;
  • Унікальність: від 30% до 80% в залежності від вимог ВНЗ;
  • Літературні джерела: останніх років.

Також до таких досліджень можуть бути висунуті і інші вимоги (обов'язковий додаток, підготовка презентації і т.д.). Встановлюються вони кожним вищим навчальним закладом індивідуально.

Головна умова, яку повинен виконати студент при написанні курсової, - це повністю розкрити тему. У комісії (яка буде оцінювати працю майбутнього журналіста) не повинно виникнути питань. Більш того, такий проект повинен нести практичну значимість. В іншому випадку його можуть прирівняти по корисності до звичайного реферату.

Курсова на замовлення в допомогу майбутнім журналістам

Якщо у вас немає часу, бажання, сил або достатнього рівня знань по конкретній темі - довірте написання курсової роботи автору ІЦ "Дипломастер". Фахівець швидко дослідить методи сучасної журналістської творчості, оцінить регіональні системи ЗМІ, напише розгорнуту лексико-граматичну характеристику публіцистичного стилю і не тільки. Робота виконується професійними авторами.

Наші фахівці створюють тільки унікальні тексти, які повністю відповідають вимогам конкретного ВНЗ. Ваше завдання - правильно сформулювати завдання, дочекатися написання по ньому курсової роботи і підготуватися до захисту.

Замовити курсову і розрахувати її точну вартість ви можете в режимі онлайн - на нашому сайті. Для цього заповніть стандартну форму замовлення. Також ви можете дізнатися точну ціну у менеджера нашої компанії по Вайберу +380973656319 або написавши на пошту zakaz@diplomaster.com.ua.

Дізнайтесь вартість курсової роботи зараз!

Оформіть заявку і отримаєте пропозицію на свій e-mail